Diamond Car

o nas

Jesteśmy firmą motoryzacyjną obecną na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych oraz samochodów klasy premium. Doświadczenie zdobyte w sprzedaży bezpośredniej części i usług samochodowych pozwoliło na dynamiczny rozwój firmy w oparciu o dostęp do najlepszych części na rynku.

Oferujemy szeroki asortyment, który każdorazowo dobieramy do potrzeb i preferencji klienta kładąc szczególny nacisk na relację jakość-cena w związku z zalewaniem rynku polskiego asortymentem motoryzacyjnym niewiadomego pochodzenia.

Państwa bezpieczeństwo jest dla Nas bardzo ważne.


Nakreślając strategię rozwoju firmy wskazaliśmy wiele zalet, jednak do dzisiaj jedną z najmocniejszych stron naszej firmy jest profesjonalna i szybka obsługa nastawiona na indywidualne potrzeby klienta. Nasi konsultanci są przygotowani i przeszkoleni w wąskim zakresie swojej specjalizacji, co pozwala zminimalizować ilość błędnych transakcji. Podczas kontaktu z konsultantem dostaną Państwo konkurencyjną ofertę części i ceny potrzebnego produktu.

Informujemy, że wszystkie zamówienia złożone przed godziną 13.00 wysyłane są w tym samym dniu, a Państwo otrzymujecie je następnego dnia. Prowadzimy głównie sprzedaż detaliczną jednak posiadamy również kontrakty hurtowe.

Zapraszamy do współpracy!!!