Diamond Car

aktualności

Diamond Car na Facebooku

Zapraszamy na nasz profil na Facebook'u
więcej

Auto po gwarancji - kolejne nr

Auto Po Gwarancji - wszystkie nr już dostępne
więcej

Auto Po Gwarancji nr 2

Katalog Auto Po Gwarancji nr 2 już w dystrybucji! Każdy klient Diamond Car otrzyma unikatowy egzemplarz.
więcej

Auto Po Gwarancji nr 1

Po kilku latach nieobecności powraca magazyn prawdziwego motomaniaka "AUTO PO GWARANCJI" o tyle różny od pozostałych gazet dostępnych w Polsce, że robiony przez zapaleńców,
więcej

Nowość w ofercie Diamond-Car.pl

Nasza oferta została rozszerzona o części samochodowe niemieckiego producenta Master-Sport-Automobiltechnik (MS) GmbH z siedzibą w Monachium i centrum dystrybucyjnym w Sarstedt koło Hanoweru.
więcej

Produkty Kleen-Flo dostępne również u nas w atrakcyjnej cenie

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wiodącego kanadyjskiego producenta specjalistycznej chemii motoryzacyjnej, warsztatowej i przemysłowej Kleen-flo. Cieszącego się od ponad sześćdziesięciu lat uznaniem wymagających użytkowników w Kanadzie i USA.
więcej

Zestawy 4 elementowe Valeo K4P w ofercie Diamond Car

   K4P jest uzasadnioną ekonomicznie alternatywą dla zestawów zawierających dwumasowe koło zamachowe w samochodach osobowych oraz dostawczych

więcej

Mikropalnik NEO

 Wśród szerokiej oferty specjalistycznych narzędzi łączących marki NEO pojawił się nowy mikropalnik. Kompaktowa budowa i duża ilość zastosowań to główne zalety tego poręcznego narzędzia.


więcej

Federal-Mogul wprowadza na rynek uszczelki oszczędzające paliwo

Firma Federal-Mogul opracowała obrotowe uszczelnienia wału MicroTorq, które redukują tarcie o 70 proc. w porównaniu do tradycyjnych uszczelek typu wargowego. Taka zmiana pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 0,49 proc. oraz redukcję emisji CO2 o 1-2 g/km.

więcej

Zestawy paska rozrządu w ofercie Diamond Car

Wielu producentów samochodów zaleca wymianę całego systemu rozrządu – paska, napinacza oraz rolek prowadzących – naraz. Jest to jedyny sposób, aby zapewnić optymalne napięcie paska, które jest niezbędne do utrzymania optymalnej pracy silnika.
więcej

SPRĘŻYNY KYB w ofercie Diamond Car

Do ciągle poszerzającej się oferty sklepu Diamond Car dołączyły długo wyczekiwane na polskim rynku sprężyny pod marką KYB.
więcej

LuK RepSet DMF - praktyczny zestaw montażowy

RepSet DMF (Dual Mass Flywheel – Dwumasowe Koło Zamachowe) to uzupełnienie dostępnych na rynku zestawów naprawczych LuK: RepSet oraz RepSet Pro.
więcej